Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

Matic SA

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Matic SA

Puławska 300A

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Szukamy bystrego programisty do rozwoju własnej aplikacji PnrGo odpowiedzialnej za integrację danych z systemami lotniczymi. Pracujemy w małym zespole i potrzebujemy Twojej pomocy w projektowaniu, kodowaniu i testowaniu.

Używamy ciekawych technologii - nasz system oparty jest w szczególności na Spring Boot, PostgreSQL, Redis, RabbitMQ i IBM MQ.

Nasze wymagania

  • powinieneś bardzo dobrze poruszać się w Java 8/11 (np. wiesz co to transakcje, wielowątkowość, synchronizacja)

  • znasz narzędzia projektowe: Git, Maven, GitLab, JIRA, InetlliJ

  • posiadasz umiejętności analityczne - pomoc w projektowaniu systemowym

To oferujemy

  • udział w bardzo ciekawym biznesowo i technologicznie projekcie międzynarodowym

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę z ciekawymi technologiami, możliwość rozwoju

  • i WSZYSTKO INNE co będzie Ci potrzebne

O nas

Projekt PnrGo ( https://pnrgo.com ) prowadzony jest już ponad 4 lata i jesteśmy mocno rozpoznawalną marką w Europie. Pracujemy z kilkudziesięcioma operatorami na świecie i każdego miesiąca rozbudowujemy bazę instalacji.

Firma Matic SA działa na polskim rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych usług oraz rozwiązań z zakresu technologii informatycznych oraz systemów w obszarze obronności i bezpieczeństwa Państwa.