Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

Nekken Sp. z o.o.

umowa zlecenie
9 00017 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Juliusza Kossaka 3

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności oraz rozwój istniejącego oprogramowania,

  • zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami,

  • analiza i usuwanie błędów,

  • ścisła współpraca wewnątrz zespołu scrum-owego,

  • stosowanie obowiązujących frameworków i standardów technologicznych (wpływ na jakość i efektywność),

  • aktywne uczestniczenie w poszczególnych fazach projektów (wsparcie analizy, wsparcie architektury, projektowanie i programowanie, testowanie i walidacja, wdrożenie) i usług (utrzymanie i rozwój) dla wybranych systemów, aplikacji, modułów,

  • rozwój własny oraz organizacji w ramach obszaru odpowiedzialności i zespołu.

  • Stack technologiczny wykorzystywany przez nas w projektach:

  • Spring Boot

  • Angular

  • CI/CD (GitLab, GitLab CI/CD, Maven)

  • SonarQube

  • YouTrack

  • IntelliJ IDEA

  • Docker

  • pracujemy z wykorzystaniem merge request-ów - rewizji kodu, mechanizmów CI/CD oraz konteneryzacji Docker.

Nasze wymagania

  • minimum 1,5 letniego doświadczenia w branży IT,

  • znajomości programowania w języku Java, Spring Boot, Hibernate,

  • znajomości języka bazy danych SQL,

  • znajomości systemu wersjonowania Git,

  • chęci rozwoju,

  • umiejętności pracy w zespole.

  • Mile widziane:

  • znajomość Angular

  • znajomości Docker

To oferujemy

  • stabilną, długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • realizację zadań w metodyce Scrum,

  • interesujące, ambitne projekty,

  • możliwość wpływu na sposób implementacji realizowanych funkcjonalności,

  • realne perspektywy rozwoju oraz szkoleń,

  • elastyczne godziny pracy, 1-3 razy w tygodniu praca zdalna,

  • pracę w  doświadczonym zespole i przyjazną atmosferę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności,

  • pakiet medyczny,

  • owocowe wtorki,

  • kartę Multisport oraz rywalizacje sportowe, piłkarzyki :)

  • wyjścia i spotkania projektowe.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Nekken Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz komercyjnego. Oferujemy wiedzę, doświadczenie i metody pracy pozwalające na realizację złożonych projektów, tworzonych pod zamówienia klientów.

Ważne są dla nas zarówno umiejętności techniczne jak i chęć integracji i współpracy. W ramach naszej organizacji, zespół najbardziej doświadczonych konsultantów o kompetencjach zarządzania projektami oraz projektowania architektury rozwiązań, podczas cyklicznych spotkań czuwa nad kierunkiem rozwoju technologicznego i stackiem wytwarzanego oprogramowania.

Może poszukujemy właśnie Ciebie?

Jeśli jesteś ambitny, szybko się uczysz, lubisz pracować w zespole, masz min. 1,5 lata doświadczenia w branży IT, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

www.nekken.pl