Oferta pracy

Java Developer

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • Wołoska 5, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Hibernate

  • JUnit

  • SQL

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

  • RabbitMQ

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę

  • Dbałość i odpowiedzialność za proces wytwórczy oprogramowania

  • Zapewnienie poprawnego działania systemów produkcyjnych

  • Ścisła współpraca z zespołami biznesowymi, product ownerem, analitykami

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu w Java

  • Spring Boot, Maven, Hibernate, JPA, JUnit

  • Znajomość technologii RESTful API, SOAP

  • Znajomość PostgreSQL, SQL

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych

  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich stosowania

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej

  • Znajomość narzędzi do konteneryzacji (Kubernetes, Docker)

  • Znajomość Linux na poziomie użytkownika systemu

  • Znajomość narzędzi typu Message Queue (RabbitMQ)

  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa aplikacji webowych

  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania (OWASP Top 10)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość poznawania nowych technologii IT

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla finansów

  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w zgranym zespole

  • Udział w bardzo ciekawych projektach

  • Możliwość wyboru formy współpracy

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu

  • Przyjazną atmosferę pracy bez nadmiernych procedur i niepotrzebnych ograniczeń

  • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

ProService Finteco Sp. z o.o. to spółka dostarczająca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz świadcząca usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Celem naszej firmy jest dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań, aplikacji biznesowych i usług outsourcingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. ProService Finteco współpracuje głównie z funduszami inwestycyjnymi, funduszami emerytalnymi, firmami ubezpieczeniowymi i bankami, wspierając kluczowe procesy obsługi produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów.

Przewiń do profilu firmy