Logo Pracuj.pl

JAVA Developer

Centralny Ośrodek InformatykiO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Centralny Ośrodek Informatyki

Aleje Jerozolimskie 132

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

System operacyjny

O projekcie

Zapraszamy do współpracy najlepszych Programistów JAVA.

Z nami możesz tworzyć e-usługi, które dotrą do 20 mln. Obywateli. Utrzymujemy kluczowe systemy IT państwa, dostarczamy cyfrowe usługi, ułatwiające życie każdemu z nas.

Jeśli masz ambicje podjąć wyzwanie budowy najważniejszych systemów w Państwie takich jak: Rejestr PESEL, Rejestr Dowodów Osobistych, Rejestr Dokumentów Paszportowych i Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, mObywatel, Profil Zaufany, już dziś aplikuj do naszego zespołu.

Czekają na Ciebie największe projekty informatyczne realizowane w kraju. Szukamy ludzi otwartych, ambitnych, dla których tworzenie dobrego kodu to pasja, a nie tylko praca.

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania,
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi,
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu,
  • Wykonywanie code review na pull-requestach,
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość Java,
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java,
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych,
  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych i architektonicznych,
  • Znajomość i doświadczenie z technologiami:
  • Spring Framework,
  • JPA i/lub dowolną z bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping) np. Hibernate,
  • relacyjne/ nierelacyjne bazy danych,
  • znajomość podstawowych technologii Web,
  • SOAP / REST / GraphQL,
  • Docker, Kubernetes,
  • Liquibase / Flyway,
  • Maven / Gradle,
  • znajomość systemów kontroli wersji oraz narzędzi ciągłej integracji np. GIT, Jenkins, Gitlab,
  • znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Mockito, Spock, AssertJ, Arquillian, Kafka.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z SSO,
  • Znajomość serwera tożsamości Keycloak,
  • Znajomość top 10 podatności OWASP,
  • Znajomość kryptografii klucza publicznego,
  • Znajomość jednego z systemów kolejkowania np.: RabbitMQ, Kafka,
  • Znajomość jednego z serwerów aplikacyjnych np. Tomcat, JBoss, WebLogic, GlassFish, Wildfly.

To oferujemy

  • Pracę w największej firmie IT tworzącej usługi dla Obywateli,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym,
  • Możliwość pracy w wygodnym biurze blisko Dworca Zachodniego + bezpłatny parking dla pracowników,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

JAVA Developer, Aleje Jerozolimskie 132, Ochota, Warszawa