Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1221 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

JAVA Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta z branży IT głównie zajmującego się inżynierią oprogramowania poszukujemy

    Specjalistów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    021115_WWA

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie, rozwój oraz utrzymanie oprogramowania
    • Analiza wymagań klienta, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
    • Sporządzanie dokumentacji technicznej dla wykonywanych projektów

    Oczekiwania:

    • Znajomość języka Java
    • Znajomość na dobrym poziomie technologii: Spring, Maven, Hibernate
    • Znajomość SQL

    Oferujemy:

    • Dużą samodzielność w projekcie
    • Pracę przy ciekawym projekcie, w międzynarodowym środowisku
    • Stabilność zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Altimi z siedzibą we Wrocławiu."