Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Execon – wspieramy Klientów w rozwoju e-commerce. Tworzymy rozwiązania w oparciu o technologie wiodących graczy – IBM, Oracle, SAS oraz produkty własne. Wieloletnie doświadczenie i wyjątkowy potencjał całego zespołu umożliwiły nam stworzenie platformy Abee Cloud wykorzystywanej dziś przez znane firmy do optymalizacji sprzedaży internetowej.

    Pracujemy z globalnymi markami
    , m.in. wiodącymi telekomami operującymi na świecie, firmami logistycznymi oraz paliwowo-energetycznymi. Podnosimy satysfakcję użytkowników, dostarczając wysokiej jakości rozwiązania IT.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: PDD/1/6/2018

    Zatrudnimy Java Developera, którego celem będzie budowanie nowych systemów, rozwój obecnych oraz ich integracja.

    Zadania:

    • Projektowanie i implementowanie rozwiązań zorientowanych na usługi w środowisku klienta
    • Praca w środowisku Java, bazy danych (Postgresql, MSSQL, Oracle)
    • Projektowanie ogólnych komponentów i założeń architektury systemów opartych o technologie Java, Tomcat, Spring, Hibernate itd.
    Wymagania:
    • Min. 2-roczne doświadczenie w implementacji komponentów przy użyciu języka Java
    • Biegła znajomość języka Java i środowisk na nim opartych po stronie serwerowej
    • Dobra znajomość Spring (Core, Security, Boot, Data…), JEE, Hibernate, JPA, Tomcat.
    • Znajomość relacyjnych baz danych i mapowania O/R (MSSQL, Oracle, Postgresql)
    • Mile widziana znajomość: XML, XSD, JSON, REST, SOAP, WSDL, ApacheCXF, Spring-WS
    • Praktyczna znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie rozumienia dokumentacji
    • Komunikacja i współpraca w zespole oraz otwartość na rozwój i samodoskonalenie warsztatu
    • Dbanie o dobre praktyki kodu (SOLID, DRY, KISS…)

    Oferujemy:

    • Pracę w zespole który:
      • nie rywalizuje, współpracuje, rozmawia, ceni lojalność,
      • naturalnie dzieli się pracą i wspólnie bierze odpowiedzialność za jej wykonanie
      • porażkę traktuje jak bezcenne i pozytywne doświadczenie
    • Umowę o pracę lub inną formę współpracy dogodną dla pracownika
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
    • Prywatną opiekę medyczną oraz program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji
    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".
    Prosimy od zamieszczenie klauzuli przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”