Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Java Developer
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Udział w projektach dla bardzo dużych klientów działających na rynku krajowy i zagranicznym
    • Realizacja prac programistycznych w zakresie realizowanych projektów
    • Praca w projektach zarządzanych wg najnowszych metodyk projektowych
    • Współpraca z zespołami developerskimi i analitycznymi
    • Współpraca z przedstawicielami obszarów biznesowych
    • Rozwój obszarów zarówno ForntEnd jak i BackEnd

    Wymagania:

    • Doświadczenie w budowie aplikacji w oparciu o technologię JAVA
    • Znajomość programowania w językach Java i/lub J2EE
    • Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu biblioteki SPRING i/lub JPA (Hibernate)
    • Doświadczenie w wykorzystaniu Java Script
    • Doświadczenie we współpracy z Bazą Oracle
    • Mile widziane doświadczenie we współpracy z VADIN
    • Znajomość SQL i projektowania relacyjnych baz danych
    • Znajomość wzorców projektowych

    Mile widziane:

    • Znajomość PL/SQL
    • Znajomość metodyk zwinnych
    • Znajomość branży bankowej / ubezpieczeniowej
    • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (GIT, SVN)
    • Znajomość zagadnień związanych z TDD, Continuous Integration, JRebel
    Zapraszamy do kontaktu z naszym rekruterem, który opowie więcej o propozycji:

    Tomasz Sołtys
    Talent Acquisition Consultant

    Ochrona danych osobowych naszych Kandydatów to jeden z najważniejszych aspektów naszej pracy.

    Przed wysłaniem aplikacji prosimy o zapoznanie się z regulaminem serwisu rekrutacyjnego, informującego o celu i zasadach przetwarzania przez CGI, Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych.

    Prosimy dodanie w pliku życiorysu o zgody, które pozwolą nam procesować dalej Państwa kandydaturę w procesie rekrutacyjnym.

    1️⃣ Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 16, 00-103 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybraną ofertę pracy. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie e-maila na [email protected] . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem." *

    2️⃣ Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 16, 00-103 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie e-maila na [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem".

    * - zgoda konieczna do utworzenia profilu i wzięcia udziału w procesie rekrutacji.