Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

Ework GroupO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w obrębie nowego zespołu, który będzie odpowiedzialny na rozwój produktów bankowych (kalkulatorów, aplikacji dla pracowników oraz klientów banku itp.)

  • Rozwój ponad 70 różnych serwisów, połączonych w większą całość w obrębie projektu

  • Rozwój i integracja backendu nowego oprogramowania

  • Ścisła współpraca z międzynarodowym zespołem deweloperów

  • Praca zdalna (w czasie pandemii 100%, po pandemii przynajmniej 50%)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie jako backend developer na poziomie regular lub senior

  • Znajomość technologii wykorzystywanych w projekcie: Java, Spring Boot, Oracle

  • Doświadczenie z RxJava jest bardzo mile widziane

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu CI

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie karty Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Ework Group

Ework Group jest największą siecią niezależnych konsultantów w Europie i liderem na rynku skandynawskim. Działamy w sektorach IT, telekomunikacji, nowych technologii oraz rozwoju biznesu. Zajmujemy się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów oraz konsolidacją dostawców. Współpracujemy z ponad 7 tysiącami konsultantów świadczących usługi dla 160 klientów. W Polsce istniejemy od 2015 roku przekształcając oblicze rodzimej branży IT. Dołącz do nas!

Dla naszego Klienta – skandynawskiego banku, poszukujemy Java Developerów na różnych poziomach doświadczenia, którzy będą tworzyć zupełnie nowy zespół.

Przewiń do profilu firmy