Logo Pracuj.pl

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Kubernetes

  • SQL

  • Docker

  • Git

  • Maven

  • Gradle

  • JUnit

  • Sonar

  • Jenkins

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowoczesnych aplikacji w architekturze mikroserwisów (Java SpringBoot) od etapu ich projektowania, implementacji, testowania, aż po ich dalszy rozwój i utrzymanie w modelu DevOps
  • Udział w automatyzacji procesów oraz wdrożeń na środowiska chmurowe (private/public cloud)
  • Praca dojrzałym, wysoko doświadczonym zespole Scrum-owym profesjonalistów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w programowaniu w Java SE lub EE oraz projektowaniu i tworzeniu skalowalnych, wysokowydajnych i wysokodostępnych rozwiązań klasy klient-server
  • Bardzo dobra znajomość: Java 8+, Spring Framework, skalowalnej architektury systemów rozproszonych, w tym mikroserwisów, rozwiązań bazodanowych (SQL, no-SQL) i chmurowych (kubernetes, docker)
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne, praktyczna znajomość narzędzi i procesów wytwórczych oprogramowania (GIT, Maven / Gradle, JUnit, Sonar) oraz ich automatyzacji (CICD, Jenkins) w pełnym cyklu życia aplikacji
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych technik, wzorców i praktyk (TDD, BDD, DDD), rozwiązań klasy Open Source oraz doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i użyciu API (REST, SOAP)
  • Potwierdzona praca w zespołach zwinnych (Scrum / SAFe)
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki informatyczne
  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego (B2+)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Ciekawa, rozwijająca i długofalowa współpraca w doświadczonym zespole profesjonalistów (deweloperów, analityków, testerów) w dużej międzynarodowej firmie
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz rozwiązań w dużej skali
  • Możliwość pracy zdalnej w modelu B2B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa HR

3

Rozmowa Techniczna

4

Witaj w T-Mobile

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Java Developer, Marynarska 12, Mokotów, Warszawa