Oferta pracy

Java Developer

Smart-HR

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Core Java

  • Jenkins

  • Junit

  • Cucumber.js

  • Selenium

  • REST & SOAP

  • Kubernetes

  • Docker

  • Relational database design

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie aplikacji opartych na języku Java,

  • Tworzenie nowoczesnych rozwiązań umożliwiających monetyzację transakcji min. dla branży retail, transportu, turystyki,

  • Opracowywanie nowych modułów i produktów,

  • Wykonywanie innych zadań związanych z realizacją projektu,

  • Bycie aktywnym członkiem zespołu pracującego w metodyce SCRUM.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomości Core Java (v8+), Jenkins, Junit, Cucumber, Selenium, REST & SOAP Web Services, Microservices architecture, Kubernetes/Docker, Relational database design,

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia komercyjnego,

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

  • Znajomości języka angielskiego,

  • Dobrej organizacji pracy własnej.

Pracodawca oferuje

  • Pracę zdalną,

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, zniżki pracownicze,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance,

  • System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów, konferencji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy