Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: Nr ref. Dev/Jav

Axxiome Polska należy do globalnej grupy Axxiome z siedzibą w Szwajcarii, specjalizującej się w doradztwie biznesowym oraz wdrożeniach systemów IT dla banków, instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych na całym świecie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • rozwój aplikacji internetowych oraz systemów biznesowych/osCommerce w języku Java, Java Script (UI5), JSF
  • wdrażanie rozwiązań i aplikacji bazujących na technologii SAP Hybris, J2EE, Spring, Hibernate/JPA

OCZEKUJEMY

  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji dla serwerów Java oraz JEE lub aplikacji typu Frontend w JavaScript min. 2-4 lata
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • gotowości do pracy w siedzibie Klienta w Niemczech (25-50% czasu pracy)
  • znajomości j. niemieckiego na poziomie biernym
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane umiejętności projektowania rozwiązań dla platformy SAP Hybris

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie 6 – 9,5 tys. złotych brutto
  • umowę o pracę uwzględniającą AKUP
  • wypracowany system onboardingowy i świetną atmosferę (wydarzenia i imprezy integracyjne oraz dobre relacje w zespołach)
  • niekorporacyjne środowisko pracy (brak dress code, elastyczne godziny pracy)
  • nowoczesne globalne projekty IT oraz możliwość wpływania na ich rozwój
  • wsparcie zdrowego stylu życia (platforma FitQbe, karta Multisport, owocowe dni)
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy i wykształcenia
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, darmowe kursy językowe, szkolenia)

Axxiome more than work!

Osoby zainteresowane współpracą z Axxiome zapraszamy do przesłania aplikacji w postaci CV wraz z numerem referencyjnym Dev/Jav za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Axxiome Polska Sp. z o.o., ul. Powstańców Śl. 7a, Wrocław , tel. +48 71 750 40 56