Oferta pracy

Java developer

Edge One Solutions Sp. z o.o.O firmie

90‐120 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Spring Framework

  • JVM

Twój zakres obowiązków

Dla naszego klienta z branży e-commerce, poszukujemy osób, które:

- Chcą być dumne z kodu, który tworzą

- Chętnie przyjmują uwagi i dzielą się wiedzą w trakcie code reviews

- Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników

- Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Java 8

  • Wiedza z zakresu działania JVM

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji web udostępniających REST API

  • Znajomość Spring Framework i Spring Boot

  • Znajomość architektury mikrousług

  • Znajomość nierelacyjnych baz danych

  • Znajomość narzędzi do monitorowania aplikacji

  • Znajomość TDD, tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych

  • Dbałość o jakość kodu, w tym stosowanie zasad Clean Code

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Kurs języka angielskiego

  • Dodatkowe pakiety (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy