Ta oferta pracy jest nieaktualna od 233 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    logotoptop
    top
    Aktualnie pracujemy dla jednej z największych międzynarodowych organizacji z branży fashion. W ramach współpracy z naszym klientem poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice)
    Nr ref.: IT/WRO/2018

    Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

    • Opieka nad aplikacją do zarządzania zamówieniami e-commerce poprzez rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
    • Rozwój w/w aplikacji poprzez wdrożenia drobnych modyfikacji i optymalizacji systemowych
    • Ścisła współpraca z Managerami Projektów, Analitykami IT oraz Specjalistami ds. IT z różnych części Europy
    • Przeprowadzenie testów IT
    • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia IT i/lub programowania
    • Znajomość i praktyczne doświadczenie w obszarze JAVA
    • Dobra znajomość języka SQL
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • Mile widziana znajomość języka francuskiego
    • Mile widziana znajomość technologii: iBatis, HTML, Java Script, Ajax oraz frameworków: Struts, netBeans
    • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność współpracy w zespole

    Nasz klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę albo B2B
    • Bogaty pakiet socjalny: karta rabatowa na zakupy w sieci sprzedaży stacjonarnej i online, dofinansowanie do obiadów i karnetów sportowych, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna
    • Kursy językowe
    • Międzynarodowe środowisko pracy w jednej z największych sieci fashion na rynku europejskim
    • Świetne możliwości rozwoju osobistego poprzez udział w ciekawych projektach i programach szkoleniowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 8433

    W CV prosimy zamieścić klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Simplicity Recruitment z siedzibą w Warszawie, ul. Bonifraterska 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).