Java Developer

AXXIOME HEALTH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę
10 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
90,00140,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Powstańców Śląskich 7a

Krzyki

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java EE

  • Java API for RESTful Web Services

  • Kafka

  • Spring Boot

  • Kubernetes

  • Docker

  • Jenkins

  • JUnit

  • Cucumber.js

O projekcie

Microservices based platform:

Platforma ta jest platformą cyfryzacji zbudowaną na architekturze Spring Microservices. Platforma umożliwia współpracę sieciową pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku opieki zdrowotnej w Niemczech (zakłady ubezpieczeń zdrowotnych, ubezpieczyciele, usługodawcy, apteki, lekarze) oraz umożliwia połączenie z zewnętrznymi platformami digitalizacyjnymi ePA (elektronische Patientenakte). Poczytaj więcej o projekcie: https://axxiomehealth.com/pl/projekt/microservices-based-platform/

IDM (Identity Management):

Dla naszego klienta, publicznego funduszu opieki zdrowotnej w Niemczech, tworzymy komponent API Gateway. Celem klienta jest stworzenie jednego miejsca do logowania i identyfikacji użytkownika. Po zalogowaniu użytkownik uzyskuje token, który pozwala mu na poruszanie się po systemach przez określony czas. Poczytaj więcej o projekcie: https://axxiomehealth.com/pl/projekt/idm-identity-management/

Twój zakres obowiązków

  • Projekt: Przyjmiesz rolę Middle lub Senior Java Developera w jednym z naszych projektów – liczymy na Twoją wiedzę i proaktywną postawę! Twoimi kluczowymi zadaniami będzie tworzenie zaawansowanych aplikacji webowych, definiowanie, projektowanie oraz dostarczanie nowych funkcjonalności w projekcie.

  • To, jaki projekt Ci zaproponujemy będzie zależało od Twoich kompetencji, potrzeb biznesowych i Twoich preferencji. 😊 Więcej o naszych projektach przeczytasz tutaj: https://axxiomehealth.com/pl/kariera/

Nasze wymagania

  • Java min. 2 lata

  • Rozwiązania chmurowe

  • Niemiecki min. B1

  • Angielski min. B1

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6x Java Developer

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • TDD

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Trafisz na super grunt. Nasi developerzy chcą, aby dołączyła do nas osoba, z którą będą mogli dzielić się wiedzą na wzajem.

  • W projektach korzystamy z najnowszego stacku technologicznego, więc z nami będziesz na bieżąco

  • Klient jest otwarty na proponowanie nowych rozwiązań i narzędzi wykorzystywanych w projekcie, więc jesli masz jakies sugestie, to śmiało możesz się nimi dzielić.

  • Pracujemy dla największych firm. Nasz klient ma 40 000 000 użytkowników i dzięki temu dużo wiemy o skalowalności, integracjach i migracjach.

  • Prowadzimy długofalowe projekty, dzięki czemu możesz głęboko wyspecjalizować się w wybranych przez siebie technologiach czując się przy tym stabilnie.

  • Jesteśmy zespołem 90 osób. To oznacza, że bliskie relacje, płaska struktura, niska rotacja pracowników i zdrowy rozsądek zamiast procedur są dla nas bardzo ważne!

  • Lubimy się bawić! Jeśli jesteś fanem spotkań integracyjnych, to z nami na pewno nię będzie nudy. Odsyłamy na nasze Social Media, gdzie dokumentujemy nasze spotkania w postaci zdjęć i filmów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Doroczna rewizja wynagrodzeń

  • Darmowe lekcje językowe w godzinach pracy

  • Sesje relaksacji prowadzone przez psychologa

  • 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od wieku

  • Platforma benefitowa

  • Szkolenia z zakresu kompetencji miękkich

  • Szkolenia technologiczne

Etapy rekrutacji
1

Rekruter

2

Manager & Tech

3

Rozmowa z Klientem

4

Oferta

Lokalizacja:

  • Cała Polska – biuro Wrocław/ Opole lub 100% zdalnie

Przygotowanie do rozmowy

Rekruter

• Poznaj nas! W ciągu pierwszych 10 minut opowiemy Ci o Axxiome Health i grupie ConVista.

• Opowiedz o swoim doświadczeniu, zainteresowaniach i obszarach do rozwoju. Lubimy konkretne przykłady.

• Co jest dla Ciebie istotne w pracy? Opowiedz nam o tym! Upewnij się, że nasza firma jest tym, czego szukasz.

• Masz pytania? Nie krępuj się ich zadać. Wiemy, że to również trudna decyzja dla Ciebie.

• Na miejscu lub zdalnie? Wybierz fomę spotkania, w której czujesz się lepiej.

• Wybierając spotkanie zdalne, sprawdź łącze i włącz kamerkę – widząc się, łatwiej jest przełamać pierwsze lody!

• Język angielski i niemiecki jest dla nas ważny, więc zadamy kilka pytań, aby zweryfikować Twój poziom. W tej części skupimy się na angielskim 😊

• Przedstaw pytania lub wątpliwości otwarcie. Przecież każdy je ma przed zmianą pracy!

• Przygotuj się do rozmowy o swoich poprzednich projektach. Z technicznej strony na pewno pogłębimy pytania i porozmawiamy m.in o: szczegółach technicznych projektów w których brałeś/-aś udział. Możesz się również spodziewać krótkiego zadania np. z zaproponowania prostego schematu bazodanowego dla danego problemu lub coding challenge na żywo - w zależności od Twojego doświadczenia.

• Masz własne portfolio? Zaprezentuj swoje osiągnięcia! Zawsze z dużym zainteresowaniem podchodzimy do tego, co udało Ci się osiągnąć.

• Język angielski i niemiecki jest dla nas ważny, więc zadamy kilka pytań, aby zweryfikować Twój poziom. Na tej rozmowie sprawdzimy Twój poziom niemieckiego😊

Jako Axxiome Health jesteśmy częścią grupy ConVista – to ponad 1 000 specjalistów z całej Europy. Działamy w wielu obszarach, jednak wciąż rozbudowujemy nasz wachlarz projektowy i chcemy obsługiwać coraz większą ilość developmentu min. w technologii Java. Do podjęcia tego wyzwania poszukujemy Developera, który wesprze nas swoją wiedzą w obszarze technicznym. Jesteśmy otwarci na rozmowę z kandydatami z różnym doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy