Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Java Developer z Niemieckim

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby na stanowisko:

Java Developer z językiem niemieckimNumer ref.: OH/JavaDevGerman/CL/10/2020

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności, budowanie aplikacji oraz pracę z nowymi technologiami
  • Tworzenie kodu w Java 11 i realny wpływ na produkt (projekt e-commerce)
  • Pisanie testów jednostkowych dla Twojego kodu
  • Udział w spotkaniach technicznych i warsztatach razem z klientem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java, potwierdzona 2-5 letnim doświadczeniem zawodowym
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego minimum B1
  • Praktyczna znajomość frameworków: Spring Boot, Spring
  • Doświadczenie z interfejsami REST i projektowaniem REST API
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu i użytkowaniu baz danych (Oracle, PostgreSQL)
  • Wysoka orientacja na klienta i umiejętności pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na 6 miesięczny kontrakt bezpośrednio u Klienta z możliwością przedłużenia (projekt długofalowy)
  • Pracę we Wrocławiu lub Szczecinie
  • Opiekę medyczną i multisport
  • Pracę w 100% zdalną do końca roku, później możliwy stopniowy powrót do biura z możliwą pracą zdalną
  • Budżet rozwojowy
  • Jedno etapowy proces rekrutacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne