Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Java Developer

StreamsoftO firmie

Streamsoft

aleja Wojska Polskiego 11

Zielona Góra

Jesteśmy znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce. Na rynku IT działamy od 30 lat, dostarczając kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z naszych narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W segmencie średnich firm jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców rozwiązań klasy ERP na polskim rynku. Streamsoft Prestiż to najchętniej kupowany system ERP w Polsce.

Więcej informacji o firmie i programach można znaleźć na stronie www.streamsoft.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego zespołu specjalistów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków (w zależności od doświadczenia)

  • Tworzenie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi i technologii
  • Tworzenie testów oraz dokumentacja stworzonych funkcjonalności
  • Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań
  • Udział we wszystkich etapach rozwoju oprogramowania

Wymagania:

  • Znajomość języka JAVA
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość narzędzi developerskich i dobrych praktyk
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Zaangażowanie, kreatywność, logiczne myślenie
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Mile widziane:

  • Znajomość wybranych technologii z których korzystamy: Java11, Groovy, Maven,  Hibernate, Spring, CXF, JavaFX, Sorl, JasperReports, Wildfly, Docker, JavaScript, Webpack
  • Znajomość innych technologii których jeszcze nie znamy :)
  • Wiedza z zakresu: logistyka, sprzedaż, e-commerce

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę z dużą ilością wyzwań
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Pracę przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi i technologii
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (medyczny, sportowy)

Jeśli szukasz dynamicznie rozwijającej się firmy, wyślij dokumenty aplikacyjne za pomocą przycisku Aplikuj.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: https://bit.ly/2I36eZZ

Prosimy o dopisanie klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych rekrutacji (dane przechowywane będą do 10 miesięcy) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Streamsoft Sp. z o.o. Sp.K., al. Wojska Polskiego 11, 65-077 Zielona Góra, tel. 68 45 66 902

Ogłoszenie archiwalne