Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java EE Developer

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Hibernate

  • Git

  • Docker

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy Java developera z użyciem stacku opartego o rodzinę Spring (backend) z dużymi możliwościami rozwoju w kierunku javascript+Angular (frontend), budowania procesów workflow w oparciu o Flowable.

Do jednostki intensywnie rozwijającej się technologicznie, która promuje ścieżkę devOps.

Kładziemy nacisk na rozwój automatyzacji testów, aby wdrożenia, regresje i UATy "robiły się same".

Poszukujemy kandydata do zespołu, który zajmuje się tworzeniem kredytowych aplikacji posprzedażowych dla klientów indywidualnych.

Twój zakres obowiązków

  • wziąć udział w wytwarzaniu oprogramowania głównie w Java EE

  • stosować testowanie jednostkowe i integracyjne w kodzie

  • wspierać cykl wytwarzania od założeń biznesowych po testy i wdrożenie na środowiska testowe

  • prowadzić analizę systemową dla projektów bankowych na podstawie wymagań biznesowych

  • utrzymywać wdrożone rozwiązania

  • pracować w metodyce Agile

Nasze wymagania

  • znasz: Java (SE oraz EE), JMS, Spring (Boot, Data, Integration, Security, WebServices), Hibernate, JPA, RabbitMQ, REST, SOAP, JUnit, Mockito

  • posiadasz umiejętności analityczne i wiesz, jak obsługiwać Enterprise Architect

  • dodatkowo znasz Spring WebFlux, JavaScript, Angular 2+ lub Tibco BPM - mile widziane

Mile widziane

  • znajomość Openshift oraz ścieżki Dev-Ops

  • bazy: Oracle, H2

  • CI: podstawy JiRA, Jenkins, GIT

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

Etapy rekrutacji
1

1 etap rekrutacji