Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Engineer + j. niemiecki

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: RR/Java/11

    OPIS STANOWISKA:

    Do naszego Klienta poszukujemy początkujących developerów Java, którzy będą odpowiedzialni za wsparcie oraz rozwój aplikacji, procesy biznesowe oraz systemy IT.

    • współtworzenie systemów IT oraz aplikacji (Java, C#)
    • praca w nowych technologiach przy użyciu nowoczesnych narzędzi oraz metodologii
    • projektowanie, programowanie, testowanie oraz wdrażanie oprogramowania
    • tworzenie specyfikacji technicznej i biznesowej
    • praca w środowisku międzynarodowym
    WYMAGANIA:
    • ukończone studia z zakresu IT lub kierunków pokrewnych
    • min. pół roku doświadczenia komenrcyjnego
    • znajomość C# lub Java na poziomie akademickim
    • znajomość różnych metodyk programowania
    • znajomość języka niemieckiego (min. B1)
    • komunikatywność
    • chęć nauki i rozwoju
    OFERUJEMY:
    • zatrudnienie w oparciu o UoP wraz z pakietem socjalnym
    • wynagrodzenie do 9 tys. zł brutto
    • udział w naprawdę ciekawych projektach przy użyciu nowych technologii w projektach międzynarodowych
    • udział konferencjach, szkoleniach branżowych i kursach językowych
    • elastyczny czas pracy
    • miejsce parkingowe
    • przyjazna i twórcza atmosfera pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub bezpośredni kontakt na adres: Aplikuj

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom