Oferta pracy

Java Engineer

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • Kotlin

  • Kafka

  • Hadoop

  • AWS on architect level

  • Machine Learning

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy inżyniera Java, który chętnie podejmie wyzwanie i pomoże nam zbudować silnik rekomendacyjny nowej generacji. Odpowiadamy za rozwój natywnej dla chmury publicznej platformy automatyzacji i personalizacji przedsiębiorstw opartej o mechanizmy sztucznej inteligencji.

Twój zakres obowiązków

Na co dzień mamy do czynienia z milionami użytkowników, dziesiątkami tysięcy zdarzeń na sekundę, miliardami rekordów w hurtowniach danych, petabajtami danych, dziesiątkami klientów z branży medialnej w całej Europie. Już dziś możesz do nas dołączyć! Razem wprowadzimy świat wydawców w nową erę.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź co robimy: https://tech.ringieraxelspringer.com/blog.

Nasze wymagania

  • doświadczenie z Javą (Spring Microservices, Java 11),

  • otwartość na nowe technologie i języki (np. Kotlin),

  • umiejętność pracy z odbiorcami technicznymi i nietechnicznymi,

  • przestrzeganie zasad SOLID oraz praktyk Clean Code.

  • znajomość chmury publicznej AWS (S3, RDS, Kinesis itp.),

  • doświadczenie w pracy z systemami rekomendacyjnymi wykorzystującymi modele Machine Learning,

  • praca w nurcie DevOps oraz Infrastructure as Code (IaC),

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • big data developer
  • product owner
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy