Oferta pracy

Java Frontend Developer

OMEGA PILZNO

  • Kraszewskiego 44, Pilzno
    Pilzno, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kraszewskiego 44

Pilzno

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania z wykorzystaniem frameworka Angular

  • Inicjatywna własna w projektowaniu i tworzeniu systemu

  • Udział w analizach, projektowaniu i testach

  • Analiza bieżących problemów systemowych i wydajności w aktualnych systemach

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z innymi pracownikami działu IT oraz użytkownikami

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczania zawodowe

  • Znajomość technologii i doświadczenie w programowaniu Spring Framework oraz Spring Boot

  • Znajomość technologii i doświadczenie pracy w Angular, Java, Hibernate, Git, REST, SQL (MSSQL oraz MySQL), Maven

  • Inicjatywa w projektowaniu i tworzeniu systemu

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność planowania i organizacji

  • Umiejętność pracy pod presja czasu, sumienność i zaangażowanie

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie funkcjonującej na rynku blisko 30 lat

  • Możliwość pracy hybrydowej (2 dni lokalnie, 3 dni zdalnie)

  • Szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pensję podstawową + premię regulaminową

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.

Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

Przewiń do profilu firmy