Java/Full-Stack Developer

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Lublin
    Wyzwania przed Tobą:

    Dołączysz do zespołu doświadczonych programistów tworzących pionierskie rozwiązania z zakresu zdrowia cyfrowego. Aplikacja, którą rozwijamy, jest systemem szpitalnym klasy HIS o wysokim stopniu złożoności. System trafi na wszystkie rynki europejskie i wybrane rynki globalne.

    Zadania:

    • Aktywny udział w tworzeniu koncepcji, implementacji i testów aplikacji
    • Uczestnictwo w fazie analizy wymagań, projektowania i wdrożenia
    • Tworzenie testów automatycznych (Java+JavaScript - jednostkowe, integracyjne, wydajnościowe)
    • Dbałość o najwyższą jakość kodu
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    Oczekiwane umiejętności:

    • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji w języku Java
    • Bardzo dobra znajomość JAVA 8 oraz dobra znajomość platformy i wybranych frameworków (Hibernate, Spring)
    • Znajomość JavaScript/TypeScript/AngularJS będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w pracy w SCRUM, znajomość dobrych praktyk, metodyk i standardów
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i chęć ciągłego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji
    Korzyści dla Ciebie:

    • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
    • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
    • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
    • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
    • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
    • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
    • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
    • Spodobają Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach
    Zainteresowała Cię ta oferta?
    Poleć znajomego do Sii
    Twój znajomy sprawdzi się w tej pracy? Poleć go i zgarnij bonus!
    polec
    Poleć znajomego
    do pracy w sii
    Jeśli go
    zatrudnimy
    Zgarniesz bonus
    nawet 8000 zł
    polec
    Nie zapomnij o poniższej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Sii sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa („Sii”) dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Sii. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Sii nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności.”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.