Oferta pracy

Java Fullstack Developer

Softmag Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Softmag Sp z o.o. rozwija innowacyjne produkty od "zera" w nowoczesnych technologiach w oparciu o stos Java. Codziennie kilka tysięcy obywateli wykorzystuje funkcjonalności, które dostarczamy. Zatrudnimy specjalistów Java do pracy nad nowym portalem.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie oprogramowania na podstawie wymagań
  • Implementacja oprogramowania na podstawie projektu
  • Implementacji testów jednostkowych i integracyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu wartwy frontendu z wykorzystaniem technologii: Angular lub AngularJS
  • Umiejętność programowania wartwy backendu w technologii Java/Spring
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:

  • Spring Cloud Netflix (Eureka, Ribbon, Zuul, Hystrix)
  • OpenAPI - Swagger
  • Gitlab
  • Docker

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B do wyboru
  • Program dodatkowych świadczeń pracowniczych np. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość telepracy
  • Udział w realizacji unikalnego projektu w nowoczesnych technologiach
  • Ambitne wyzwania oraz dużą swobodę działania
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Softmag Sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Softmag Sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

www.softmag.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy