Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Junior Developer

CloudiMed Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Aleja Wilanowska 313

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java EE

  • SQL

Mile widziane

  • Spring Boot

  • Hibernate

  • JPA

  • Git

  • SVN

  • Linux

O projekcie

CloudiMed to ambitna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która tworzy oprogramowanie

dla polskich szpitali i przychodni. Łączymy nowoczesne technologie z medycyną. Naszymi klientami

są placówki medyczne w całej Polsce - zarówno małe przychodnie, jak i bardzo duże szpitale wielospecjalistyczne i uniwersyteckie. Nasze oprogramowanie posiada interfejs webowy oraz wykorzystuje komponenty open-source.

W prowadzonych projektach wykorzystujemy następujące technologie i narzędzia:

- Java EE,

- SpringBoot + Hibernate

- SQL,

- HTML/CSS,

- Angular,

- Windows,

- Linux,

- Android.

Twój zakres obowiązków

  • będziesz rozwijać istniejące funkcjonalności oferowanego przez Spółkę oprogramowania,

  • będziesz brać udział w projektowaniu i analizach oprogramowania,

  • będziesz tworzyć nowe funkcjonalności HIS,

  • będziesz tworzyć dokumentację techniczną,

  • będziesz współpracować z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki.

Nasze wymagania

  • Java EE

  • SQL

  • zaangażowanie

  • kreatywność

  • Hibernate/JPA

  • Git / Svn

  • Linux

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • zatrudnienie w dogodnej formie (umowa o pracę, B2B)

  • zadaniowy system czasu pracy,

  • dofinansowanie aktywności sportowych,

  • szkolenia i dostęp do zasobów biblioteki firmowej,

  • spotkania szkoleniowo-integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • zadaniowy czas pracy

Stawiamy na relacje, słuchamy się wzajemnie, jemy wspólne obiady, pijemy razem wino.

Jeśli dla Ciebie też ważne są relacje międzyludzkie, wzajemny szacunek i uczciwość to idealnie wpisujesz się w naszą organizację!

Przewiń do profilu firmy

W skrócie praca w CloudiMed to:

  • udział w ciekawych projektach informatycznych,

  • możliwość rozwoju i wsparcia informatyzacji polskiej służby zdrowia oraz telemedycyny,

  • dostęp do nowinek technologicznych wykorzystywanych we współczesnej służbie zdrowia,

  • realny wpływ na usprawnienie i poprawę jakości obsługi pacjenta w naszym kraju,

  • świetna atmosfera pracy w zgranym zespole.