Logo Pracuj.pl

Java/Kotlin Developer

Exaco Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Kotlin

  • Spring

  • Hibernate

  • SQL

  • noSQL

Mile widziane

  • Angular

  • JDBC

  • jUNIT

  • Microservises

  • Jenkins

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy Software Housem z 7 letnim doświadczeniem na rynku i wieloma ciekawymi projektami na koncie. Poszukujemy kompetentnych i profesjonalnych osób, które będą się chciały z nami rozwijać.

Dlatego przeczytaj uważnie poniższe ogłoszenie i jeśli wiesz, że poniższa treść idealnie opisuje Twoją osobę, to wyślij CV, a my się odezwiemy. :)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań - większość czasu spędzisz nad tworzeniem nowych funkcjonalności
  • Aktywna współpraca z zespołem projektowym
  • Dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania
  • Czasem trzeba będzie przygotować jakąś dokumentację projektową

Nasze wymagania

  • Posiadasz przynajmniej 3 lata doświadczenia w komercyjnych projektach
  • Dobrze znasz Java 8+ i/lub Kotlin oraz zasady pisania “czystego kodu"
  • Dobrze poruszasz się w ekosystemie Spring oraz w technologiach Hibernate, SQL/noSQL
  • Potrafisz pisać testy (jednostkowe, integracyjne, e2e)
  • Na co dzień pracujesz z narzędziami: Maven/Gradle, Git

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

To oferujemy

  • Moglibyśmy tu wpisywać wszystkie owocowe poniedziałki i pasztetowe czwartki, ale chyba nie to jest powodem dlaczego przeglądasz naszą ofertę. To co oferujemy to przede wszystkim zaufanie, które pozwoli Ci swobodnie się rozwijać i czerpać przyjemność z pracy i adekwatne do tego zaufania wynagrodzenie. A dodatkowo:
  • Umowę B2B lub UoP - sam zdecydujesz jaka forma współpracy Cię interesuje
  • Możliwość 100% pracy zdalnej, a jak będziesz miał ochotę to zapraszamy do naszego biura w Łodzi
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Szkolenia i kursy, które pomogą Ci się dalej rozwijać
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w zakresie najnowszych technologii

Od 2014 nasz zespół tworzy projekty, które wyprzedzają konkurencję i pozwalają naszym Klientom rozwijać swój biznes jeszcze szybciej.

Wszędzie tam, gdzie biznes wymaga rozwiązań innowacyjnych, których nie można w znaleźć w rozwiązaniach pudełkowych, wkraczamy my. Analizujemy problem, szukamy najlepszych rozwiązań, implementujemy software dostosowany dokładnie do potrzeb i procesów biznesowych naszego Klienta.

Zapewniamy kompleksową obsługę projektów IT. Wdrożenie oprogramowania jest dopiero początkiem drogi. Należy reagować na bieżąco na zmieniające się otoczenie i problemy użytkowników i tu świetnie sprawdza się nasze zespół Service Desk, który świadczy kompleksowe usługi utrzymaniowe.

Java/Kotlin Developer, zachodniopomorskie