Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SIGNIUS S.A. z siedzibą w: Poznaniu 60-830, ul. Krasińskiego 16 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Software Developer

SIGNIUS S.A.

8 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Krasińskiego 16, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Krasińskiego 16

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w naszym produkcie oraz utrzymanie już istniejących

  • Współpraca z innymi członkami zespołu

  • Przeprowadzanie code review

  • Dbanie o jakość kodu

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java lub Kotlin

  • Znajomość frameworków Spring, Hibernate, Junit

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Biega znajomość języka polskiego

  • Doświadczenie w wykorzystywaniu baz danych SQL

  • Umiejętność pisania testów (jednostkowych i integracyjnych)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w scrumie

  • Doświadczenie w pracy z technologiami webowymi (JavaScript, Angular, HTML, CSS) - dodatkowy atut

  • Znajomość wzorców projektowych oraz DDD - dodatkowy atut

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi procesy CI/CD - dodatkowy atut

  • Doświadczenie w pracy nad aplikacją w architekturze mikroserwisów - dodatkowy atut

  • Znajomość: Kubertenes, Docker - dodatkowy atut

To oferujemy

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy w wyjątkowo zgranym zespole

  • Realny wpływ na rozwój nowoczesnej platformy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę hybrydową - w nowoczesnym biurze na Jeżycach w Poznaniu oraz zdalnie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kursy językowe

O nas

SIGNIUS oferuje szerokie spektrum rozwiązań napędzających transformację cyfrową i wspierających rozwój przedsiębiorstw: nowoczesną platformę do zdalnego podpisywania dokumentów dla klienta indywidualnego i biznesowego, kwalifikowaną pieczęć elektroniczną, zdalną wideoweryfikację tożsamości klienta, znacznik czasu i archiwizację dokumentacji.

SIGNIUS Professional jest innowacyjną platformą e-commerce pozwalającą na całkowicie zdalne złożenie podpisu kwalifikowanego i zaawansowanego, i tym samym natychmiastowe i w pełni prawomocne zawarcie umowy przez każdą ze stron. Tożsamość użytkownika jest potwierdzana za pomocą wideoweryfikacji lub bankowości elektronicznej. Cały proces odbywa się w pełni online, bez konieczności fizycznej weryfikacji tożsamości, czytników i kart.

SIGNIUS Enterprise to kompleksowa, wyposażona w szereg funkcjonalności, łatwo adaptowalna platforma do cyfrowego zarządzania umowami, elektronicznego podpisywania dokumentacji oraz zdalnej identyfikacji klienta zgodnej z KYC, CFT i AML. Dedykowana większym organizacjom, oferuje różne modele wdrożenia - usługowy, hybrydowy i lokalny (on-premise).