Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Software Engineer - Programista

FQS Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Parkowa 11, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

FQS Poland Sp. z o.o.

Parkowa 11

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy Inżynierów Oprogramowania, którzy dołączą do naszego zespołu tworzącego oprogramowanie dla klientów z branży finansowej.

  • Oferujemy stanowiska zarówno dla młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę i poszukujących formuły zatrudnienia możliwej do pogodzenia ze studiami, jak i dla doświadczonych inżynierów zainteresowanych dalszym rozwojem swoich umiejętności.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w obrębie zespołu

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do środowiska

  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dyspozycyjność w zakresie uczestnictwa w projektach wdrożeniowych

Mile widziane

  • Znajomość języków skryptowych

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wykorzystujących bazy danych

  • Zainteresowanie algorytmiką i/lub technikami optymalizacji

  • Znajomość zagadnień data mining, machine learning, AI

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole

  • Możliwość współpracy w niepełnym wymiarze godzin

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

  • Ciekawe i wymagające projekty

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

FQS Poland została założona jako europejskie centrum badawczo-rozwojowe Fujitsu Kyushu Systems Ltd. (FJQS) w zakresie oprogramowania komputerowego.

Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów i usług, na które składa się szerokie portfolio istniejących produktów Fujitsu oferowanych na rynkach całego świata oraz umożliwienie transferu technologii z Europy do Japonii oraz "vice versa".

Przewiń do profilu firmy