Oferta pracy

Java Software Engineer

NASK

10 00013 000 brutto / mies.
  • Kolska 12, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

NASK

Kolska 12

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i wytwarzanie wydajnego oraz stabilnego oprogramowania;

  • realizacja nowych funkcjonalności oraz ich testy jednostkowe i integracyjne;

  • analiza i diagnozowanie problemów oraz ich usuwanie;

  • optymalizacja działania systemu oraz wsparcie procesu wytwarzania oprogramowania;

  • dokumentowanie zaimplementowanych rozwiązań;

  • praca z systemami wersjonowania kodu źródłowego;

  • przegląd kodu i zapewnienie jego wysokiej jakości;

  • wsparcie procesu planowania rozwoju aplikacji.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w programowaniu w technologiach Java, Spring, SpringBoot, PHP;

  • bardzo dobra znajomość podstawowych technologii Web, takich jak HTML, CSS, JavaScript, Web Services SOAP i REST;

  • bardzo dobra znajomość SQL oraz baz danych MySQL/PostgreSQL/MariaDb;

  • dobra znajomość narzędzi Redmine, Testlink, Gitlab;

  • dobra znajomość React (komponenty funkcyjne, hooki) oraz platformy WordPress;

  • umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych oraz dokumentowania tworzonego kodu;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej;

  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych.

Mile widziane

  • Jenkins, Teamcity, Helm;

  • Docker, MQ, Node.js;

  • Elasticsearch, Logstash, Kibana;

  • znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Selenium;

  • znajomość narzędzi do testów obciążeniowych;

  • doświadczenie w pracy z co najmniej jednym z popularnych frameworków PHP (np. CakePHP, Symfony) lub z innymi językami programowania np. Python, C#.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych (MultiSport),

  • prywatna opieka medyczna (Luxmed),

  • bezpłatne lekcje j. angielskiego,

  • dofinansowanie do zewnętrznych szkoleń, kursów lub studiów,

  • ubezpieczenie na życie (w tym ubezpieczenie grupowe),

  • możliwość pracy zdalnej,

  • elastyczne godziny pracy ustalane z przełożonym,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ZFŚS, a w nim m.in. dofinansowanie wypoczynku, preferencyjne pożyczki, zwrot za bilety do kina/teatru, dodatki finansowe z okazji świąt i wiele innych,

  • liczne inicjatywy integracyjne (wyjazdy, aktywność sportowa, działalność dobroczynna itp.).

NASK

Praca naszego zespołu koncentruje się na rozwoju szerokiej gamy systemów informatycznych wspierających realizację usług teleinformatycznych świadczonych naszym klientom. W naszej pracy opieramy się na najnowszych technologiach oraz trendach, wykorzystując je do rozwijania szybkiego i bezpiecznego internetu w szkołach oraz podnoszenia kompetencje uczniów i otwarcie ich na nowe technologie.

Praca Specjalisty na tym stanowisku będzie polegała na ścisłej współpracy z zespołami developerów testerów, użytkownikami oraz administratorami budowanych rozwiązań. Wśród zadań znajdą się również dobór optymalnych rozwiązań, czy podnoszenie efektywności procesu wytwórczego, co pozwoli na uzyskanie wysokiej jakości ofertowanych usług.

Przewiń do profilu firmy