Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Software Engineer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dział Network
    Miejsce pracy: Warszawa
    NW/5G/JAVA

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w realizacji projektów międzynarodowych z zakresu aplikacji do zarządzania elementami sieci w jednym z następujących projektów: Network Management, Self-Organized Network, Software Defined Network Orchestrator (SDN-O) lub Network Virtualization Function Orchestrator (NFV-O).

    Zadania

    • Uczestnictwo w pełnym cyklu produkcji oprogramowania – od wymagań, specyfikacji i architektury aż po testy systemowe
    • Utrzymanie aplikacji, dodawanie nowej lub modyfikowanie istniejącej funkcjonalności
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej, wdrożenie oraz wsparcie techniczne dla użytkowników

    Wymagania

    • Studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku Informatyka, Teleinformatyka, Telekomunikacja lub pokrewnym
    • Umiejętność programowania w JavaSE 8
    • Rozumienie baz danych MySql lub PostgreSQL/Oracle
    • Znajomość Linuxa na poziomie użytkownika
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Doświadczenie z Hibernate, Spring
    • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS
    • Znajomość jQuery, AngularJS, Bootstrap, SASS/LESS, WebGL
    • Znajomość JavaEE
    • Rozumienie architektury klient-serwer
    • Znajomość protokołów sieciowych (IPv4, IPv6, OpenFlow)
    • Znajomość standardów radiowych 3GPP
    • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych
    • Umiejętność projektowania architektury oprogramowania
    • Rozumienie koncepcji i rozwiązań opartych na chmurze oraz nowych trendów w telekomunikacji
    • Doświadczenie z serwerem Tomcat
    • Dostępność na podróże zagraniczne do 2 miesięcy

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Daj się złapać w sieć

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!