Java Software Engineer

BEST S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, rozwój oraz utrzymywanie oprogramowania w Grupie BEST (Sigma oraz/lub Payhelp) w ramach współpracy w zespołach scrumowych

  • przeprowadzanie code reviews

  • bezpośrednia współpraca z odbiorcami rozwiązań

  • praca z wykorzystaniem technologii: Java 8+, JEE 8, Spring 5, React.JS, Wildfly 15, MSSQL, GIT (GitFlow), Intellij IDEA, Jira, Confluence, GitLab, Jenkins, Sonar, Nexus, Elasticsearch, Cassandra, Solr

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość języka programowania Java

  • dobra znajomość platformy JEE (m. in. EJB, JSF, JPA, JMS, SOAP/REST), Spring

  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL (MSSQL)

  • umiejętność pracy systemami kontroli wersji (GIT)

  • znajomość wzorców projektowych

  • praktyczna znajomość projektowania obiektowego

To oferujemy

  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00

  • umowę o pracę na pełny etat

  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników

  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów

  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne

  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos

  • BEST atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop

  • system kafeteryjny

BEST S.A.

BEST S.A. to jedna z czołowych polskich firm finansowych, od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje