Oferta pracy

Java Starter KIT

Capgemini Software Solutions Center

  • Legnicka 48, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • przez 3 miesiące będziesz mieć możliwość nauczyć się, jak kompleksowo tworzyć nowoczesne systemy informatyczne – od projektowania i optymalizacji baz danych, przez implementację rozwiązań serwerowych bazujących na nowoczesnych technologiach opartych o język JAVA, aż po zaawansowany interfejs webowy;

  • po pomyślnym zakończeniu programu będziesz współtworzyć i rozwijać aplikacje oraz systemy informatyczne zgodne z potrzebami naszych klientów;

  • będziesz pracować w oparciu o języki programowania wyższego poziomu (JAVA) nowoczesne technologie, narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania oparte o międzynarodowe standardy.

Nasze wymagania

  • ukończyłeś/aś studia minimum pierwszego stopnia na kierunkach ścisłych;

  • płynnie posługujesz się językiem angielskim oraz podstawowo językiem niemieckim;

  • posiadasz praktyczną wiedzę z podstawowego zakresu programowania obiektowego w języku JAVA;

  • jesteś programistą/ką, ale chcesz się przekwalifikować lub wyspecjalizować w JAVIE;

  • jesteś dostępny/a w wymiarze ok. 40 godzin tygodniowo;

  • jesteś samodzielny/a i aktywny/a w działaniu oraz posiadasz umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Płatne praktyki/staż

  • Elastyczny czas pracy

  • Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych

  • Nieodpłatną kartę Multisport oraz firmowe drużyny sportowe

  • Strefy relaksu, masaże oraz owocowe piątki

  • Imprezy integracyjne

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Wsparcie opiekuna merytorycznego

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Weryfikacja językowa

3

Telco techniczne (opcjonalnie)

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Witamy na pokładzie Capgeminers! :)

Software Solutions Center we Wrocławiu i Poznaniu jest częścią Grupy Capgemini.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnianie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o ponad 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma powstała w 1967 roku we Francji. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć. Jesteśmy wielokulturową organizacją, liczącą ponad

270 000 pracowników, zatrudnionych w 50 krajach.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy