Oferta pracy

Java Team Leader

SII Sp. z o.o.

Doctor Stefana Kopcińskiego 79

Widzew

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • Google Cloud Platform

O projekcie

Nasz zgrany, 6-osobowy zespół developerów, który tworzy nowy system na rzecz największego w Polsce e-commerce, poszukuje nowego Java Team Leadera!

Projekt dotyczy aplikacji związanych z obsługą procesów logistycznych klienta (tzw. last mile).

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój techniczny i biznesowy największego polskiego e-commerce

  • Kierowanie pracą swojego zespołu tak, żeby stał się ważną częścią organizacji

  • Organizacja pracy zespołu oraz planowanie jego rozwoju

  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych ekspertów technologii Java

  • Praca z wykorzystaniem Javy 11, Google Cloud Platform oraz mikroserwisów

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania i architektury systemów z wykorzystaniem języka Java

  • Dobra znajomość mikroserwisów

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołów pracujących z wykorzystaniem metodyk zwinnych

  • Umiejętność zarządzania zespołem programistów – wyznaczanie ścieżki rozwoju, szkolenia, budowanie relacji

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie we współpracy z biznesem

  • Doświadczenie jako mentor dzielący się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi

  • Umiejętność szukania efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Tak się u nas pracuje