Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Team Leader

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-06-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    bottom
    Team Connect to doświadczona firma technologiczna
    zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora  IT.

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Projektowanie i dostarczanie nowych funkcjonalności dla produktów Klienta
    • Współpraca z międzynarodowym zespołem inżynierów
    • Praca w metodologii SCRUM, przy zastosowaniu najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania
    • Ścisła współpraca z architektami, zapewniająca zgodność implementacji z projektem technicznym
    • Udzielanie wskazówek testerom testującym nowe funkcjonalności

    WYMAGANIA:

    • Minimum 4 - letnie doświadczenie w programowaniu w Java
    • Znajomość Spring, SOAP, REST
    • Praktyczna znajomość systemów Widnows/Linux
    • Znajomość środowiska Linux, Bash, systemd
    • Znajomość relacyjnych baz danych MSSQL, PostgreSQL
    • Znajomość Git/Gitlab, Jira, Hudson/Jenkins
    • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z anglojęzycznymi członkami zespołu

    MILE WIDZIANE:

    • Doświadczenie w programowaniu w innych językach niż Java i np. C++
    • Znajomość bazy danych Cassandra lub NoSQL

    OFERUJEMY:

    • Długofalową współpracę
    • Udział w specjalistycznych szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
    • Pracę przy zróżnicowanych projektach w międzynarodowych zespołach
    • Możliwość wyboru benefitów pozapłacowych dla siebie oraz rodziny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie działalności), lekcje języka angielskiego a naszym biurze
    • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna firmy
    bottom
    bottom

    współpracujemy z

    bottom
    bottom
    Proszę o zawarcie w swojej aplikacji poniższych zgód:

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Team Connect Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

      Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a ich nie podanie skutkuje brakiem możliwości udziału w rekrutacji.

      Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Team Connect Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Jeżeli chcesz, abyśmy proponowali Ci podobne oferty pracy i zachowali Twoje CV w naszej bazie, zaznacz opcję: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Team Connect Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgody, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz w związku z tym prawa:
    bottom