Oferta pracy

Pentacomp

Aleje Jerozolimskie 179

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Jira

  • Git

  • Maven

  • Gradle

  • Jenkins

  • Spring Boot

  • Hibernate

  • REST

  • SOAP

  • AMQP

  • Docker

  • Kubernetes

Mile widziane

  • Activiti

  • Camunda

  • UML

  • Enterprise Architect

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie roli lidera technicznego i organizacyjnego w zespole deweloperskim

  • komunikacja z klientem (uzgodnienia techniczne i organizacyjne w ramach realizowanych projektów) i ścisła współpraca z kierownikiem projektu (wycena, planowanie i monitorowanie prac)

  • udział we wszystkich etapach tworzenia aplikacji od szacowania pracochłonności i projektowania rozwiązania, poprzez implementację, testy, odbiory, po utrzymanie i serwis

  • wykorzystywanie nowoczesnych technologii adekwatnych do prowadzonych projektów, rekomendowanie rozwiązań odpowiednich dla danej klasy problemu

  • aktywne uczestnictwo w procesach optymalizacji tworzonych rozwiązań

  • monitorowanie pracy i wsparcie rozwoju zespołu m.in. poprzez pomoc w rozwiązywaniu problemów deweloperskich, przeglądy kodu, dzielenie się wiedzą

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w programowaniu, w zakresie projektowania, tworzenia i wdrażania aplikacji w oparciu o technologię Java

  • minimum 2-letnie doświadczenie w roli lidera zespołu

  • wykształcenie wyższe informatyczne

  • doświadczenie w wycenianiu pracochłonności zadań projektowych

  • umiejętność podejmowania racjonalnych decyzji

  • motywacja do pracy oraz umiejętność motywowania innych

  • orientacja na osiąganie celów, dbałość o terminowość i jakość dostarczanych produktów

  • znajomość dobrych praktyk programistycznych oraz wzorców projektowych i struktur danych

  • znajomość metodyk zwinnych oraz tradycyjnych

  • doświadczenie z narzędziami wspierającymi proces wytwarzania oprogramowania (Jira, GIT, Maven, Gradle, Jenkins)

  • znajomość Spring, Spring Boot, Hibernate, integracji (REST, SOAP, AMQP), konteneryzacji (Docker, Kubernetes)

  • doświadczenie z budową warstwy frontendowej aplikacji

  • doświadczenie z pracą z różnorodnymi silnikami baz relacyjnych

  • doświadczenie w automatyzacji procesu wytwarzania oprogramowania

  • znajomość rozwiązań typu workflow (np. Activiti, Camunda)

  • znajomość notacji UML oraz Enterprise Architect

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników