Java Tester Automatyzujący w Departamencie Aplikacji Detalicznych

ING Bank Śląski S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

  • Maven

  • Gradle

  • Soap Ul

Mile widziane

  • Spring Boot

  • Gatling

  • Linux bash

  • Kafka

  • Splunk

O projekcie

W naszym projekcie rozwijamy aplikację, która integruje systemy frontowe Banku z aplikacją do obsługi kart płatniczych przy pomocy nowych wersji API i eventów. Aplikacja ta jest kluczowa dla zachowania ciągłości obsługi krytycznych procesów dla klienta (płatności kartami i płatności internetowe).

Na co dzień działamy w metodyce Agile, dzięki czemu efektywnie budujemy, testujemy i wdrażamy nasze rozwiązania IT.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, wykonywanie testów manualnych i automatycznych aplikacji backendowej

  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych oraz raportowanie błędów

  • raportowanie wyników testów automatycznych

  • współtworzenie standardów technicznych w ramach frameworku testów automatycznych

  • współpraca z zespołem analityków i programistów – praca w samoorganizującym się zespole w oparciu o Scrum

  • wsparcie środowisk testowych

  • dbanie o jakość wytwarzanego kodu źródłowego testów automatycznych, jak i aplikacji poprzez cykliczne code review

  • utrzymanie aplikacji na środowisku produkcyjnym w ramach wytwarzanych i wdrażanych funkcjonalności

  • przygotowywanie i wykonywanie testów wydajnościowych

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania

  • znajomość języka programowania Java

  • znajomość frameworku do automatyzacji testów Selenium/Selenide, REST Assured

  • praktyczna znajomość narzędzi wspierających testy: Postman, Soap UI

  • znajomość Maven/Gradle

  • znajomość środowiska CI/CD Azure DevOps

  • dobre umiejętności komunikacyjne, samodzielność oraz zaangażowanie

  • znajomość Spring Boot, Linux bash, Gatling lub inny, Open API Swagger, Kafka, Splunk

  • doświadczenie w testowaniu mikroserwisów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy