Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Java Web Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo HR- agencja doradztwa personalnego, obecnie dla jednego ze swoich Klientów, firmy z branży IT posiadająca oddziały w Nowym Jorku, londynie, Brukseli, Paryżu, Barcelonie i Wrocławiu, zajmującej się wsparciem biznesu w zakresie tworzenia rozwiązań w zakresie komunikacji, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Workplace: Wrocław
    JAVA-WEB

    Zakres Obowiązków:

    • Opracowywanie i tworzenie nowatorskich rozwiązań internetowych.
    • Rozwój i udoskonalanie istniejących rozwiązań.

    Wymagania:

    • Znajomość języka Java EE.
    • Znajomość HTML, CSS, JavaScript.
    • Znajomość XSL.
    • Mile widziana znajomość: Tomcat, JBoss, Struts, Spring, SVN, Liferay lub podobne rozwiązania CMS.
    • Znajomość Magnolia CMS, lub inne rozwiązania ECM, zwłaszcza TeamSite i LiveSite, oraz z Adobe CQ5, to jest to olbrzymi plus, który na pewno nie umknie uwadze Klientowi.

    Klient Oferuje:

    • Umowę o pracę.
    • Bogaty pakiet benefitów.
    • Możliwość podniesienia umiejętności.
    • Kursy doszkalające z języka angielskieo, lub francuskiego,
    • Przyjazne środowisko pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez agencję pracy Lobo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr. 101, poz 926 ze zm.)“

    Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem www.lobohr.pl