Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

JavaScript Developer

XPLUS S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • Microsoft Azure

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzowanie przypadków testowych

  • Rozwój bibliotek autorskiej aplikacji do testów automatycznych

  • Bieżąca współpraca z innymi zespołami developerskimi

  • Praca w zespole scrumowym (współpraca z innymi członkami zespołu oraz przeglądy kodu)

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze automatyzowania testów oprogramowania

  • Solidne podstawy JavaScript, HTML i CSS

  • Znajomość GIT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną

  • Umiejętność pracy w zespole scrumowym

  • Znajomość frameworka Cypress, Selenium

  • Znajomość jednego z frameworków do automatyzowania w języku JavaScript m. in. protractor, webdriver, nightwatch

  • Doświadczenie w pracy jako QA

  • Znajomość TypeScript

  • Znajomość technologii Microsoft Azure DevOps Services m. in. Azure Test Plans

  • Znajomość frameworków do testowania JavaScript np. Mocha, Chai, Jasmine, Jest

  • Znajomość zagadnień Continuous Integration i Continuous Delivery

Podział czasu pracy
45%

New features

45%

Maintenance / Bug fixing

5%

Document writing

5%

Meetings

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • devOps
  • big data developer
  • programista testów automatycznych
  • product owner

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Współpracę z kluczowym partnerem Microsoftu

  • Uczestnictwo w Globalnych projektach wdrożeniowych i rozwoju kwalifikacji

  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty

  • Zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

XPLUS S.A.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Przewiń do profilu firmy