Oferta pracy

JavaScript Developer

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji
  • Udział w procesie analizy nowych funkcjonalności
  • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego programowania
  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju aplikacji w tym udział w testach
  • Przegląd i weryfikacja kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu
  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu
  • Wykonywanie prac wdrożeniowych
  • Implementacja testów
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Usuwanie usterek oprogramowania
  • Rozwiązywanie bieżących zgłoszeń

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość JS
  • bardzo dobra znajomość: Vue, Vuex
  • mile widziana znajomość: Nuxt
  • doświadczenie w pisaniu aplikacji opartych o REST api
  • znajomość zagadnień z zakresu technologii SSR
  • Komunikatywny angielski
  • Znajomość narzędzi wspomagających programowanie
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
  • Elastyczne godziny pracy
  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Wiele innych atrakcji :)

Booksy International to jeden z najszybciej rosnących polskich start-upów o globalnym zasięgu. Innowacyjna aplikacja codziennie zmienia branżę health&beauty na całym świecie.

Nasze główne biura zlokalizowane są już na 4 kontynentach.

Więcej o nas znajdziesz na www.booksy.com

Przeczytaj o nas więcej:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy