Oferta pracy

JavaScript Developer (Salesforce & AdminTeam)

Booksy International Sp. z o.o.

12 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript ES5

  • JavaScript ES6

  • TypeScript

  • Vue 2.x

  • Vue 3.x

  • Nuxt

  • Vuex

O projekcie

Jako JavaScript Developer w Booksy dołączysz do zespołu Salesforce & Admin zajmującego się budową, rozwojem, utrzymaniem aplikacji administracyjnych i systemów backoffice, wspomagających pracę zespołu customer service.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania;

  • Bieżące utrzymywanie i rozwój aplikacji;

  • Przygotowywanie oraz przeprowadzanie wdrożeń zmian w aplikacji;

  • Udział w code review;

  • Dbałość i odpowiedzialność za jakość dostarczanego kodu;

  • Implementacja oraz udział w testach;

  • Przygotowywanie dokumentacji;

  • Rozwiązywanie bieżących zgłoszeń.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość JS oraz TypeScript;

  • Bardzo dobra znajomość: Vue 2.x i 3.x, Vuex;

  • Znajomość narzędzi: Jest i Cypress;

  • Mile widziana znajomość: Nuxt;

  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji opartych o REST api;

  • Znajomość zagadnień z zakresu technologii SS;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2;

  • Znajomość narzędzi wspomagających programowanie;

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 21

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • UX researcher
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 12000-16000 PLN (w zależności od doświadczenia oraz rodzaju umowy);

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy;

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników;

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny, dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza nadesłanych CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie z liderem technicznym

4

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy