Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

JavaScript Developer - Support Engineer

Black LabelO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Git

  • HTML5

  • CSS3

Mile widziane

  • Highcharts

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy doświadczonym i niewielkim (20+) zespołem. Od ponad dziesięciu lat współtworzymy najbardziej popularną na Świecie bibliotekę do tworzenia wykresów w JavaScript: Highcharts. Szukamy osoby która pomoże nam ją rozwijać. Swoją przygodę z biblioteką zaczniesz od dołączenia do zespołu wsparcia technicznego. Kolejny krok to zespół R&D, jak tylko opanujesz podstawy. Tam czeka Cię Scrum i praca nad produktem.

Nasze wymagania

Szukamy kogoś kto zna dobrze angielski i podstawy: JavaScript (ES5, ES6), TypeScript (v3, v4), GIT, HTML5 & CSS3.

To oferujemy

  • Nienormowany czas pracy

  • Płaską strukturę organizacji

  • Stabilne i długie zatrudnienie

  • Możliwość pracy zdalnej (częściowo)

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Kartę Multisport

  • Firmowego Ubera

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Indywidualne lekcje angielskiego

  • Dużo wspólnych aktywności

  • Luźną atmosferę