Oferta pracy

Booksy International Sp. z o.o.

JavaScript Developer - Systems Team

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 07 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JS

  • Vue.js

  • Vuex

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji

  • Udział w procesie analizy nowych funkcjonalności

  • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego programowania

  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju aplikacji w tym udział w testach

  • Przegląd i weryfikacja kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu

  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu

  • Wykonywanie prac wdrożeniowych

  • Implementacja testów

  • Przygotowywanie dokumentacji

  • Usuwanie usterek oprogramowania

  • Rozwiązywanie bieżących zgłoszeń

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość JS

  • Bardzo dobra znajomość: Vue, Vuex

  • Mile widziana znajomość: Nuxt

  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji opartych o REST api

  • Znajomość zagadnień z zakresu technologii SSR

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

  • Znajomość narzędzi wspomagających programowanie

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Elastyczne godziny pracy

  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Wiele innych atrakcji :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jako JS Developer w Booksy dołączysz do zespołu Systems zajmującego się:

  • Budową systemu Merchant Billing, który umożliwia użytkownikom Booksy Business przeglądanie oferty, kupowanie pakietów usług oraz zarządzanie swoją subskrypcją.

  • Budową nowej wersji systemu Booksy Admin Panel na bazie VueJS, który umożliwi pracownikom Booksy lepsze zarządzanie platformą oraz wspieranie end-userów.

  • Implementowaniem i rozwijaniem integracji z zewnętrznymi systemami takimi jak: Salesforce (CRM), MS Dynamics Navision (system finansowy), Helpshift (chat) itp.