Oferta pracy

JavaScript Developer

Cyfrowy Polsat S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Cyfrowy Polsat S.A.

Aleja Stanów Zjednoczonych 61A

Warszawa

Numer ref.: JAVA/KZ/0920

Twoje zadania:

  • Rozbudowa aplikacji webowych działających na platformach telewizyjnych;
  • Tworzenie oraz rozbudowa witryn WWW związanych z aplikacją IPLA;
  • Rozwijanie narzędzi wewnętrznych firmy;
  • Współpraca z partnerami technologicznymi oraz zewnętrznymi Grupy.

Wymagania:

JavaScript:

  • Bardzo dobra znajomość standardu ECMAScript 5;
  • Praktyczna znajomość programowania obiektowego prototypowego;
  • Dobra wiedza nt. ECMAScript 2015 a.k.a ES6;
  • Umiejętność posługiwania się dowolnym frameworkiem: Backbone, Angular;
  • Znajomość dowolnej biblioteki wspomagającej pisanie unit testów: Jasmine, Jest;
  • Mile widziana umiejętność pisania testów integracyjnych;
  • Mile widziane doświadczenie w bibliotekach: Underscore, jQuery.

HTML:

  • Dobra znajomość semantyki XHTML 1.1 oraz HTML 5;
  • Umiejętność wykorzystania dowolnego systemu szablonów: Mustache, Handlebars.

CSS:

  • Bardzo dobra znajomość CSS 2.1;
  • Dobra znajomość CSS 3;
  • Przestrzeganie standardów W3C;
  • Znajomość dowolnego preprocesora CSS: Less, Sass.

Inne:

  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Znajomość narzędzi wspomagających development: Gulp, Webpack;
  • Znajomość dowolnego systemu kontroli wersji;
  • Posiadanie profilu na GitHub, zawierającego kilka projektów;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu Single-Page Application;
  • Swobodne poruszanie się w środowiskach unixowych;
  • Umiejętność optymalizacji stron WWW pod rożne przeglądarki.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczenia na dynamicznie rozwijającym się rynku;
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami, z których korzystają miliony użytkowników;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Promocje pracownicze na usługi firmy;
  • Bogaty pakiet socjalny, m.in. karta medyczna, karta Benefit;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Cyfrowy Polsat S.A., z siedzibą przy ul. Łubinowej 4A, 03-878 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy