Oferta pracy

JavaScript Front-end Developer

Szwak i Spółka Sp. z o.o.

  • Tomasza Zana 39a, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Tomasza Zana 39a

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój nowych aplikacji webowych

  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji webowych

  • Wsparcie przy wdrożeniach

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość Vue.js Framework

  • Praktyczne doświadczenie w projektach JavaScript Full-stack, ze szczególnym naciskiem na Front-end

  • Praktyczne doświadczenie w grupowej pracy zespołu programistów: znajomość git

  • Dodatkowe atrybuty: Node.js, Linux, docker, PostgreSQL

To oferujemy

  • Intensywną samodzielną pracę w 50-osobowym zespole (w podziale na 4-7 osobowy zespół z możliwością rozwoju i podnoszenia kwalifikacji)

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną w LuxMed

  • Owoce, kawa, czekolada w pracy

  • BenefitSport

  • Ubezpieczenie grupowe na dogodnych warunkach

  • Fotel masujący

  • Szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację

  • Dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie digitalizacji

  • Dostęp do rowerowni i pracę w centrum miasta

O nas

www.szwak.pl

www.facebook.com/szwakispolka/

Istniejąca od 13 lat wciąż rozwijająca się firma księgowa zatrudniająca 50 osób w dziale księgowym, personalnym i rozliczeń płac oraz doradczym i programistycznym realizująca swoje zadania przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości informatycznych.

Zakres działalności:

- outsourcing księgowości - nowoczesna księgowość z maksymalnym wykorzystaniem systemów informatycznych

- zarządzanie działami księgowości

- optymalizacja działów księgowości

- prowadzenie kadr oraz rozliczanie płac

- projekty doradcze z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac