Praca Jeleśnia (pow. żywiecki)

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Jeleśnia (pow. żywiecki)
    Obowiązki: planowanie procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży przygotowywanie krótko i długookresowych planów produkcji bieżąca kontrola realizacji zamówień produkcyjnych, a w razie potrzeby bieżąca korekta planów ścisła...
    opublikowana: 12 października 2019
    Wymagania: znajomość zasad księgowych znajomość arkuszy kalkulacyjnych Excel znajomość SAP PN1 będzie dodatkowych atutem znajomość angielskiego na poziomie średnim dyscyplina i dobra organizacja pracy wykonywanie zadań w ściśle określonych...
    opublikowana: 8 października 2019
    • Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Żywiec, Bieruń, Jeleśnia (pow. żywiecki), Stanowice (pow. rybnicki)
    Do Twoich zadań należeć będzie: Sortowanie części oraz odseparowanie wadliwych detali, Kontrola części i komponentów samochodowych, Raportowanie wyników wykonanych selekcji, Jeśli: Nie boisz się nowych wyzwań, Jesteś dokładny, Posiadasz zdolności...
    opublikowana: 20 września 2019