Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sales Development Manager

SKK S.A.O firmie

  • Gromadzka 54A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SKK S.A.

Gromadzka 54A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż software’u i sprzętu SKK

  • Aktywna sprzedaż do nowych i istniejących klientów na rynku B2B (telefony, spotkania, webinaria)

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientem

  • Doradztwo dla klientów w zakresie odpowiednich rozwiązań z obszaru oferty produktowej SKK – sprzęt oraz software

  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji handlowych

  • Realizacja założonych planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Masz już pierwsze doświadczenia w sprzedaży za sobą i wiążesz z nią swoją przyszłość zawodową

  • Lubisz kontakt z Klientem i nie boisz się wyzwań

  • Chętnie dzielisz się wiedzą

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. poziom B2)

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z jasnym systemem premiowym

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Współpracę z zespołem pasjonatów w innowacyjnej firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • Nieograniczoną ilość kawy!

  • Duży, wygodny parking

  • Świetną atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SKK S.A.

Od ponad 25 lat pomagamy firmom wdrażać nowoczesne technologie pozwalające pracować sprawniej i bardziej oszczędnie. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej.

Z naszymi klientami pracujemy kompleksowo – począwszy od projektu, doboru sprzętu – poprzez wdrożenie i utrzymanie ciągłości pracy systemu. Wśród najważniejszych klientów SKK S.A. znajdują się m.in.: DPD, Rossman, Alior Bank, Tymbark, PLL Lot, KGHM Polska Miedź, Raben, TNT, Schenker Logistics.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nasz Zespół Handlowy

Nasz zespół tworzą ludzie ze zróżnicowanymi umiejętnościami i doświadczeniem. Są wśród nas osoby bardzo techniczne, humaniści, informatycy. To, co nas łączy, to pasja do sprzedaży, nowych technologii, pracy z ciekawymi Klientami i interesujących projektów. Wierzymy, że zaufanie i duża swoboda w planowaniu dnia pracy wyzwala kreatywność i motywację.