Oferta pracy

Junior Account Executive

Albedo Marketing Sp. z o.o.O firmie

  • Góralska 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Albedo Marketing Sp. z o.o.

Góralska 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb Klientów i ich marek

  • Wdrażanie i realizacja działań marketingowych

  • Koordynowanie działań zespołów projektowych

  • Budowanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Ponadprzeciętnych umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w dziale obsługi klientów agencji reklamowej

To oferujemy

  • Pełną wyzwań i satysfakcji pracę dla międzynarodowych marek (Nestlé, Mastercard, Henkel, Whirlpool, Kamis, Plus)

  • Jasną, wieloetapową ścieżkę kariery w wiodącej na polskim rynku agencji marketingu zintegrowanego

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Atmosferę, której wszyscy nam zazdroszczą