Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Account Executive

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polymus – agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej. Działamy od 1996 r. Należymy do Grupy Kapitałowej Arteria. Zaczynaliśmy od wprowadzenia na rynek marki Heyah. Tworzymy i realizujemy kompleksowe kampanie marketingowe 360°. Opracowujemy strategie marketingowe i ubieramy je w idee kreatywne. Budujemy wizerunek marek, wzmacniamy relacje partnerskie B2B, wpływamy na wzrost sprzedaży.

    Jesteśmy doskonałymi logistykami, rozumiemy potrzeby klientów - budujemy długotrwałe relacje oparte na zrozumieniu i zaufaniu. Cenimy zaangażowanie i lojalność. Tworzymy zgrany i kompetentny zespół.

    Pracujemy dla: Hewlett Packard Enterprise, HP Inc, T-Mobile, Coty, JZO, F5, Huawei, KOEDU.

    Poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    OBOWIĄZKI:

    • Koordynacja i rozliczanie projektów fieldowych prowadzonych przez agencję
    • Przygotowywanie raportów, praca na bazach danych
    • Nadzór nad produkcjami materiałów reklamowych
    • Pomoc przy prowadzeniu działań marketingowych
    • Współpraca z działem kreacji i podwykonawcami agencji

    WYMAGANIA:

    • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office; w szczególności programów Excell i Power Point
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
    • Zamiłowanie do tabeli, rozliczeń, raportów
    • Umiejętność pracy na bazach danych
    • Znajomość procesów produkcyjnych
    • Skrupulatność i rzetelność
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Otwartość na nowe wyzwania
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    OFERUJEMY:

    • Pracę w agencji o ustabilizowanej pozycji rynkowej
    • Stały rozwój kompetencji
    • Wynagrodzenie wynikające z doświadczenia i zaangażowania
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polymus Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polymus Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.