Oferta pracy

Junior Account Executive

Wavemaker Sp. Z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w prowadzeniu projektów i kampanii dla powierzonych klientów;

  • Monitorowanie przebiegu projektów oraz kontrola kosztów;

  • Operacyjny kontakt z klientem oraz podwykonawcami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów;

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta;

  • Doskonalenie wiedzy i umiejętności, bieżące śledzenie trendów i innowacji na rynku reklamowym, ze szczególnym uwzględnieniem social mediów, influencer marketingu, digital marketingu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w agencji reklamowej, min. 1 rok;

  • Doświadczenie w pracy z klientem;

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń z podwykonawcami i klientem;

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów kreatywnych, współpracy z copywriterami, designerami, programistami;

  • Bardzo dobra znajomość social mediów oraz influencer marketingu;

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office;

  • Wysokie umiejętności organizacji czasu;

  • Umiejętność priorytetyzacji zadań;

  • Dokładność, rzetelność, obowiązkowość;

  • Asertywność i umiejętność negocjacji.

To oferujemy

  • Pracę dla największej agencji mediowej na rynku;

  • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach digitalowych;

  • Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • platforma benefitowa