Logo Pracuj.pl

Junior Account Executive

Comp S.A.O firmie

6 000–7 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Comp S.A.

Jutrzenki 116

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie akcji specjalnych z partnerami
  • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do współpracy z partnerami
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami
  • Analiza wyników posprzedażowych
  • Wsparcie w rozwiązywaniu reklamacji
  • Wsparcie w zakresie działań marketingowych i promocyjnych

Nasze wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Samodzielność
  • Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Rozwój
  • Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Dowolną formę zatrudnienia (pełen etat)
  • Pracę zdalną
  • System premiowy

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • system premiowy

Rekrutujemy dla jednej z naszych spółek córek.

Junior Account Executive, Jutrzenki 116, Warszawa