Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Account Executive

Advanced PR

  • Koszykowa 61, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Advanced PR

Koszykowa 61

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z bezpośrednim przełożonym (account managerem) przy wypełnianiu codziennych obowiązków i realizacji działań dla wybranych Klientów agencji

  • Przygotowywanie różnorodnych materiałów, takich jak: serwisy prasowe, artykuły tematyczne, publikacje, przemówienia, listy, gazetki wewnętrzne

  • Wsparcie przy organizowaniu imprez, seminariów, spotkań i konferencji

  • Zarządzanie powierzanymi agencji budżetami public relations obsługiwanych przez pracownika klientów

  • Przywiązywanie szczególnej dbałości o najwyższą jakość usług świadczonych na rzecz klientów

Nasze wymagania

  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań na rzecz wybranych klientów Agencji

  • Lekkie pióro

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość zagadnień i narzędzi PR

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, rzetelność, kreatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Praca w serdecznym i profesjonalnym zespole przy realizacji ciekawych projektów dla liderów w swoich branżach

  • Możliwość poznania najwyższych standardów pracy w branży PR

  • Doskonałe warunki pracy, nowoczesne biuro w samym sercu Warszawy, możliwość pracy zdalnej / hybrydowej

  • Kontakt:

O nas

Advanced Public Relations, Agencja z 20-letnią tradycją i doświadczeniem

w dziedzinie komunikacji korporacyjnej z siedzibą w Warszawie przy

ul. Koszykowej 61, poszukuje kandydatów na stanowisko junior account executive.