Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Account Executive

McCANN Poland

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • współpraca w realizacji projektów z obszaru PR we współpracy z zespołem

  • monitoring i analiza mediów dla naszych klientów

  • research i opracowywanie analiz

  • przygotowywanie materiałów prasowych pod okiem doświadczonych konsultantów

  • wsparcie przy organizacji eventów

  • kontakt z dziennikarzami oraz follow up

Nasze wymagania

  • powinieneś posiadać podstawową znajomości zagadnień z dziedziny PR, lub chęć do ich szybkiej nauki

  • Znajomość jeżyka angielskiego pozwalający na swobodną wymianę zdań w międzynarodowym środowisku pracy

  • lekkie pióro i przywiązania do szczegółu

  • umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy

  • samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność

  • znajomość narzędzi MS Office

  • umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra komunikacja interpersonalna

  • otwartość, chęc uczenia się nowych rzeczy

To oferujemy

  • Możliwość pracy i nauki w renomowanej agencji należącej do sieci Weber Shandwick

  • pracę w partnerskim środowisku, z profesjonalistami w swojej dziedzinie, chętnych do dzielenia się wiedzą

  • Doskonałe perspektywy rozwoju i awansu

  • Etat – umowa o pracę i benefity pracownicze

  • Praca w modelu hybrydowym, głównie zdalna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

McCANN Poland wywodzi się z amerykańskiej agencji reklamowej McCANN Erickson, która jako pierwsza agencja sieciowa pojawiła się w Polsce. Jesteśmy światowym liderem w branży, a nasza historia sięga 1902 roku. Należąca IPG (NYSE: IPG), McCANN Worldgroup zatrudnia 23 000 pracowników w ponad 120 krajach.

W Polsce współkreujemy i rozwijamy rynek reklamowy od momentu jego powstania, czyli od ponad 20 lat.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Kreatywnej, ciekawej świata, dobrze zorganizowanej osoby ze świetną znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie, chcącej rozwijać się jako PR-owiec. Doświadczenie w pracy w dziale PR lub w agencji będzie dodatkowym atutem.

Chcesz pracować w najlepszej agencji PR na świecie i czerpać z doświadczenia najwybitniejszych specjalistów od komunikacji? Uczestniczyć w realizowaniu projektów dla największych firm i najsilniejszych marek? To ogłoszenie jest dla Ciebie!